mzpn_IV_liga_4_pytanie

Promna i IV liga

Zarząd klubu oraz sponsorzy chcą aby LKS Promna awansowała do IV ligi w tym sezonie.

IV liga (grupa mazowiecka południe) stanowi piąty poziom w rozgrywkach krajowych. W lidze grają zespoły z: powiatu radomskiego, powiatu piaseczyńskiego, powiatu grodziskiego, powiatu grójeckiego, powiatu żyrardowskiego a także z miast: Warszawy i Zwolenia.

W poprzednim sezonie z naszej ligi Okręgowej awansowała Zwolenianka Zwoleń, która po 27 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 17 pkt. (4 Z, 5 R, 18 P) na swoim koncie i będzie bronić się przed spadkiem w barażach (cztery ostatnie drużyny).

Nasz klub po awansie planuje nowe wzmocnienia, w liczbie około 3-4 nowych graczy, aby obronić się przed spadkiem.
IV liga to już zupełnie inna bajka, stadion będzie wymagał większej liczby krzesełek dla kibiców.
Awans da też większy prestiż oraz reklamę naszemu rejonowi.

Jak myślicie kto awansuje?

Która drużyna awansuje do IV ligi?

  • LKS Promna (54% Głosów)
  • KS Warka (36% Głosów)
  • Plon Garbatka-Letnisko (11% Głosów)

Ładuję ... Ładuję ...