krowa

Przemyślenia pomeczowe Plonu Garbatki

Dzisiaj przeczytałem bardzo „fajny” wpisy na stronie Plonu Garbatki.
Na sam początek tytuł „Plon oszukany na pastwisku w Falęcicach. Koniec marzeń o… „, który łapie za serce (tęsknota autora za przyrodą ?, a mogło by się wydawać, że z Garbatki jest nie daleko do tak owej 🙂 ale mniejsza ).
W dalszej części artykułu autor „kapi20087” rozpisuje się na temat tego jak to sędziowie trzymali stronę Promny i jak to bramka nie powinna być uznana:

[…] ale wybijając ją nasz obrońca trafia w ręce pomocnika drużyny z Promnej (powinno być Promny – przy. red.) […]

Komentarz pod artykułem wyjaśnia to w 100%:

„ale wybijając ją nasz obrońca TRAFIA W RĘCE pomocnika drużyny z Promnej Jarosława Karolewskiego” – trafia w ręke a nie zawodnik zagrywa ręką. z tego co wiem (vide L+Extra) takie zagranie nie jest rękę.Sam sobie odpowiedziałeś czemu wam uznał.[…]”

Cały artykuł dostępny jest tutaj

Jeżeli popierasz krasule zostaw komentarz na lkspromna.pl 😀
Krasula pochodzi stąd.