Puchar Prezesa Klubu GLUKS ZRYW Sobolew U-16

Dnia pierwszego lutego młodzieżowy zespół naszego klubu U-16 prowadzony przez trenera Emila Gala brał udział w turnieju halowej piłki nożnej o Pucha Prezesa Klubu GLUKS ZRYW Sobolew. W turnieju brało udział 12 drużyn z całego województwa. Młodzi zawodnicy z Promnej trafili do grupy z takimi drużynami jak LKS Chlebnia I, ZRYW Sobolew II, Warszawska Akademia, MKS Ryki, Vulcan Wólka Mlądzka. W ostatnim meczu fazy grupowej decydującym o grze w półfinale nasi zawodnicy zmierzyli się z Warszawską Akademią, niestety przegrali ten pojedynek 3:0. Trzecie miejsce w fazie grupowej upoważniało do walki o 5 miejsce, w tym pojedynku trafiliśmy na ZRYW Sobolew I. Ostatni mecz tego turnieju wygraliśmy dość gładko pokonując rywala 4:1, kończąc turniej na 5 miejscu. Wszyscy zawodnicy dawali z siebie wszystko na boisku , ale na pochwałę zasługuje bramka strzelona z rzutu wolnego przez Patryka Krzemińskiego w meczu z MKS Ryki.

Invalid Displayed Gallery

 

Emil Gal.