Statystyki LKS Promna

Statystyki przed meczowe – porównanie z rywalem – liczba goli, wygranych, remisów i dużo więcej!

Jako, że na co dzień pracuję z danymi, to postanowiłem dodać co nieco z tego obszaru na stronę naszego klubu, ku uciesze wszystkich fanatyków futbolu i tych którzy uwielbiają statystyki przed meczowe 😀

Teraz każda strona z meczem na lkspromna.pl, wyświetla statystyki dla spotkania (nadchodzącego bądź już zakończonego). Informacje jakie są dostępne na dzień dzisiejszy to: „Liczba goli”, „Liczba goli/mecz”, „Wygranych”, „Remisów”, „Przegranych” i „Meczy rozegranych”.
Dane na stronach z meczami są generowane automatycznie. Można je oglądać nawet na meczach z poprzednich sezonów.

Co w tym wszystkim jest najfajniejsze? to, że teraz można porównać statystyki przed meczowe każdego spotkania, nie tylko LKS Promny z innym zespołem, np. najbliższy mecz pomiędzy Mazowsze Grójec, a Pilicą Nowe Miasto.

Poza statystykami przed i po meczowymi, dostępne są też dane dla innych klubów.

statystyki-drużyny-lkspromna

Statystyki drużyny

Sprawdź statystyki naszego najbliższego spotkania.
Statystyki LKS Promny są dostępne tutaj.