Przeskocz do: Ostatnia kolejka, Mecze LKS Promny, Sparingi LKS Promny

Terminarz rozgrywek: IV liga - południe, sezon: 2017/2018

DataGospodarzeGoście
Kolejka nr: 1
2017-08-12 17:00:002017-08-12RKP Broń 1926 Radom7-0GKS Wilga Garwolin
2017-08-13 16:00:002017-08-13GKS Drogowiec Jedlińsk0-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-08-12 16:00:002017-08-12LKS Mazur Karczew5-0MKS Znicz II Pruszków
2017-08-12 15:00:002017-08-12Oskar Przysucha5-1KS Błonianka Błonie
2017-08-12 11:00:002017-08-12LKS Sparta Jazgarzew3-2KS Energia Kozienice
2017-08-13 16:00:002017-08-13LKS Promna1-2KS Mszczonowianka
2017-08-12 16:00:002017-08-12LKS Perła Złotokłos1-3MKS Pilica Białobrzegi
2017-08-12 17:00:002017-08-12Naprzód Skórzec1-4MKS Piaseczno
Kolejka nr: 2
2017-08-19 17:00:002017-08-19GKS Wilga Garwolin0-0MKS Piaseczno
2017-08-19 17:00:002017-08-19MKS Pilica Białobrzegi3-0Naprzód Skórzec
2017-08-19 12:30:002017-08-19KS Mszczonowianka3-0LKS Perła Złotokłos
2017-08-19 12:00:002017-08-19KS Energia Kozienice2-0LKS Promna
2017-08-18 17:30:002017-08-18KS Błonianka Błonie1-2LKS Sparta Jazgarzew
2017-08-20 11:00:002017-08-20MKS Znicz II Pruszków3-3Oskar Przysucha
2017-08-19 15:00:002017-08-19Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-0LKS Mazur Karczew
2017-08-19 17:00:002017-08-19RKP Broń 1926 Radom1-1GKS Drogowiec Jedlińsk
Kolejka nr: 3
2017-08-26 14:00:002017-08-26GKS Drogowiec Jedlińsk0-1GKS Wilga Garwolin
2017-08-26 16:00:002017-08-26LKS Mazur Karczew1-1RKP Broń 1926 Radom
2017-08-26 11:00:002017-08-26Oskar Przysucha1-0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-08-26 11:00:002017-08-26LKS Sparta Jazgarzew4-1MKS Znicz II Pruszków
2017-08-26 17:00:002017-08-26LKS Promna0-2KS Błonianka Błonie
2017-08-26 16:00:002017-08-26LKS Perła Złotokłos2-0KS Energia Kozienice
2017-08-26 17:00:002017-08-26Naprzód Skórzec3-5KS Mszczonowianka
2017-08-26 13:00:002017-08-26MKS Piaseczno2-3MKS Pilica Białobrzegi
Kolejka nr: 4
2017-08-30 17:30:002017-08-30GKS Wilga Garwolin0-4MKS Pilica Białobrzegi
2017-08-30 17:30:002017-08-30KS Mszczonowianka2-0MKS Piaseczno
2017-08-30 17:00:002017-08-30KS Energia Kozienice5-1Naprzód Skórzec
2017-08-30 17:30:002017-08-30KS Błonianka Błonie8-0LKS Perła Złotokłos
2017-08-30 16:00:002017-08-30MKS Znicz II Pruszków6-0LKS Promna
2017-08-30 17:00:002017-08-30Pogoń Grodzisk Mazowiecki0-2LKS Sparta Jazgarzew
2017-08-30 18:00:002017-08-30RKP Broń 1926 Radom2-4Oskar Przysucha
2017-08-30 17:00:002017-08-30GKS Drogowiec Jedlińsk2-2LKS Mazur Karczew
Kolejka nr: 5
2017-09-03 16:30:002017-09-03LKS Mazur Karczew1-0GKS Wilga Garwolin
2017-09-02 14:00:002017-09-02Oskar Przysucha2-1GKS Drogowiec Jedlińsk
2017-09-03 17:00:002017-09-03LKS Sparta Jazgarzew0-3RKP Broń 1926 Radom
2017-09-02 17:00:002017-09-02LKS Promna1-5Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-02 16:00:002017-09-02LKS Perła Złotokłos0-0MKS Znicz II Pruszków
2017-09-02 17:00:002017-09-02Naprzód Skórzec3-0KS Błonianka Błonie
2017-09-02 12:00:002017-09-02MKS Piaseczno1-2KS Energia Kozienice
2017-09-03 16:00:002017-09-03MKS Pilica Białobrzegi4-0KS Mszczonowianka
Kolejka nr: 6
2017-09-09 16:30:002017-09-09GKS Wilga Garwolin3-2KS Mszczonowianka
2017-09-09 12:00:002017-09-09KS Energia Kozienice0-1MKS Pilica Białobrzegi
2017-09-09 11:00:002017-09-09KS Błonianka Błonie3-0MKS Piaseczno
2017-09-10 12:00:002017-09-10MKS Znicz II Pruszków0-0Naprzód Skórzec
2017-09-09 13:00:002017-09-09Pogoń Grodzisk Mazowiecki5-0LKS Perła Złotokłos
2017-09-06 19:00:002017-09-06RKP Broń 1926 Radom6-0LKS Promna
2017-09-10 16:00:002017-09-10GKS Drogowiec Jedlińsk4-2LKS Sparta Jazgarzew
2017-09-09 16:00:002017-09-09LKS Mazur Karczew1-1Oskar Przysucha
Kolejka nr: 7
2017-09-16 13:00:002017-09-16Oskar Przysucha0-1GKS Wilga Garwolin
2017-09-17 16:00:002017-09-17LKS Sparta Jazgarzew3-6LKS Mazur Karczew
2017-09-16 16:00:002017-09-16LKS Promna1-2GKS Drogowiec Jedlińsk
2017-09-17 11:00:002017-09-17LKS Perła Złotokłos0-2RKP Broń 1926 Radom
2017-09-16 16:30:002017-09-16Naprzód Skórzec0-5Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-16 11:00:002017-09-16MKS Piaseczno2-0MKS Znicz II Pruszków
2017-09-16 16:00:002017-09-16MKS Pilica Białobrzegi0-1KS Błonianka Błonie
2017-09-16 12:30:002017-09-16KS Mszczonowianka2-1KS Energia Kozienice
Kolejka nr: 8
2017-09-23 16:00:002017-09-23GKS Wilga Garwolin1-2KS Energia Kozienice
2017-09-24 13:00:002017-09-24KS Błonianka Błonie1-1KS Mszczonowianka
2017-09-23 12:30:002017-09-23MKS Znicz II Pruszków1-2MKS Pilica Białobrzegi
2017-09-23 13:00:002017-09-23Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-3MKS Piaseczno
2017-09-22 18:00:002017-09-22RKP Broń 1926 Radom2-1Naprzód Skórzec
2017-09-23 16:00:002017-09-23GKS Drogowiec Jedlińsk2-0LKS Perła Złotokłos
2017-09-23 16:00:002017-09-23LKS Mazur Karczew1-1LKS Promna
2017-09-23 16:00:002017-09-23Oskar Przysucha0-2LKS Sparta Jazgarzew
Kolejka nr: 9
2017-09-30 11:00:002017-09-30LKS Sparta Jazgarzew2-3GKS Wilga Garwolin
2017-09-30 13:00:002017-09-30LKS Promna1-6Oskar Przysucha
2017-09-30 16:00:002017-09-30LKS Perła Złotokłos1-2LKS Mazur Karczew
2017-09-30 16:00:002017-09-30Naprzód Skórzec1-5GKS Drogowiec Jedlińsk
2017-09-30 16:00:002017-09-30MKS Piaseczno1-1RKP Broń 1926 Radom
2017-09-30 15:00:002017-09-30MKS Pilica Białobrzegi1-1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-09-30 12:30:002017-09-30KS Mszczonowianka2-0MKS Znicz II Pruszków
2017-09-30 12:00:002017-09-30KS Energia Kozienice1-1KS Błonianka Błonie
Kolejka nr: 10
2017-10-07 15:30:002017-10-07GKS Wilga Garwolin4-2KS Błonianka Błonie
2017-10-08 13:45:002017-10-08MKS Znicz II Pruszków1-2KS Energia Kozienice
2017-10-07 15:00:002017-10-07Pogoń Grodzisk Mazowiecki0-2KS Mszczonowianka
2017-10-07 17:00:002017-10-07RKP Broń 1926 Radom3-2MKS Pilica Białobrzegi
2017-10-07 14:00:002017-10-07GKS Drogowiec Jedlińsk3-1MKS Piaseczno
2017-10-07 15:00:002017-10-07LKS Mazur Karczew4-1Naprzód Skórzec
2017-10-07 13:00:002017-10-07Oskar Przysucha4-0LKS Perła Złotokłos
2017-10-07 11:00:002017-10-07LKS Sparta Jazgarzew2-1LKS Promna
Kolejka nr: 11
2017-10-14 15:00:002017-10-14LKS Promna1-2GKS Wilga Garwolin
2017-10-14 16:00:002017-10-14LKS Perła Złotokłos0-6LKS Sparta Jazgarzew
2017-10-14 15:30:002017-10-14Naprzód Skórzec2-4Oskar Przysucha
2017-10-14 15:30:002017-10-14MKS Piaseczno3-1LKS Mazur Karczew
2017-10-14 15:00:002017-10-14MKS Pilica Białobrzegi2-0GKS Drogowiec Jedlińsk
2017-10-14 12:30:002017-10-14KS Mszczonowianka2-3RKP Broń 1926 Radom
2017-10-14 12:00:002017-10-14KS Energia Kozienice0-5Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-10-14 11:00:002017-10-14KS Błonianka Błonie3-1MKS Znicz II Pruszków
Kolejka nr: 12
2017-10-22 14:00:002017-10-22GKS Wilga Garwolin1-2MKS Znicz II Pruszków
2017-10-21 14:00:002017-10-21Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-3KS Błonianka Błonie
2017-10-21 17:00:002017-10-21RKP Broń 1926 Radom3-2KS Energia Kozienice
2017-10-21 14:00:002017-10-21GKS Drogowiec Jedlińsk0-1KS Mszczonowianka
2017-10-21 15:00:002017-10-21LKS Mazur Karczew0-0MKS Pilica Białobrzegi
2017-10-21 14:00:002017-10-21Oskar Przysucha0-0MKS Piaseczno
2017-10-21 11:00:002017-10-21LKS Sparta Jazgarzew6-2Naprzód Skórzec
2017-10-22 11:00:002017-10-22LKS Promna2-2LKS Perła Złotokłos
Kolejka nr: 13
2017-10-28 15:00:002017-10-28LKS Perła Złotokłos1-1GKS Wilga Garwolin
2017-10-28 11:00:002017-10-28Naprzód Skórzec2-6LKS Promna
2017-10-28 11:00:002017-10-28MKS Piaseczno0-1LKS Sparta Jazgarzew
2017-10-28 13:00:002017-10-28MKS Pilica Białobrzegi1-0Oskar Przysucha
2017-10-28 12:30:002017-10-28KS Mszczonowianka3-2LKS Mazur Karczew
2017-10-28 12:00:002017-10-28KS Energia Kozienice3-1GKS Drogowiec Jedlińsk
2017-10-28 11:00:002017-10-28KS Błonianka Błonie4-3RKP Broń 1926 Radom
2017-10-29 11:00:002017-10-29MKS Znicz II Pruszków2-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka nr: 14
2017-11-04 13:30:002017-11-04GKS Wilga Garwolin2-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2017-11-04 17:00:002017-11-04RKP Broń 1926 Radom3-0MKS Znicz II Pruszków
2017-11-05 13:30:002017-11-05GKS Drogowiec Jedlińsk0-1KS Błonianka Błonie
2017-11-04 13:00:002017-11-04LKS Mazur Karczew2-3KS Energia Kozienice
2017-11-04 11:00:002017-11-04Oskar Przysucha4-3KS Mszczonowianka
2017-11-04 13:30:002017-11-04LKS Sparta Jazgarzew0-2MKS Pilica Białobrzegi
2017-11-04 12:30:002017-11-04LKS Promna3-0MKS Piaseczno
2017-11-05 11:00:002017-11-05LKS Perła Złotokłos1-1Naprzód Skórzec
Kolejka nr: 15
2017-11-11 11:00:002017-11-11Naprzód Skórzec4-3GKS Wilga Garwolin
2017-11-11 13:00:002017-11-11MKS Piaseczno4-2LKS Perła Złotokłos
2017-11-11 13:00:002017-11-11MKS Pilica Białobrzegi4-0LKS Promna
2017-11-11 12:30:002017-11-11KS Mszczonowianka5-0LKS Sparta Jazgarzew
2017-11-11 11:00:002017-11-11KS Energia Kozienice3-2Oskar Przysucha
2017-11-11 11:00:002017-11-11KS Błonianka Błonie1-3LKS Mazur Karczew
2017-11-12 12:00:002017-11-12MKS Znicz II Pruszków2-1GKS Drogowiec Jedlińsk
2017-11-12 13:00:002017-11-12Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-0RKP Broń 1926 Radom

Puchar Polski 2016/2017

DataGospodarze GościeLeagueArtykuł
Blask OdrzywółLKS PromnaPuchar Polski
Gryf PolicznaLKS PromnaPuchar Polski

Wszystkie spotkania w 2015/2016 – LKS Promna

DataGospodarze GościeLeagueArtykuł
GKS Belsk DużyLKS PromnaPuchar Polski
LKS PromnaKS PotworówLiga okręgowa
TKKF GrójecLKS PromnaPuchar Polski
Zwolenianka ZwoleńLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaJodła Jedlnia-LetniskoLiga okręgowa
Plon Garbatka-LetniskoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaGKS Drogowiec JedlińskLiga okręgowa
Pilica Nowe Miasto nad PilicąLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaKP Jawor StanisławiceLiga okręgowa
Polonia IłżaLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaZawisza SiennoLiga okręgowa
Skaryszewianka SkaryszewLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaProch PionkiLiga okręgowa
LKS PromnaMazowsze GrójecLiga okręgowa
Oskar PrzysuchaLKS PromnaSparingi
Powiślanka LipskoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaIłżanka KazanówLiga okręgowa
Legion GłowaczówLKS PromnaLiga okręgowa
KS PotworówLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaZwolenianka ZwoleńLiga okręgowa
Jodła Jedlnia-LetniskoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPlon Garbatka-LetniskoLiga okręgowa
GKS Drogowiec JedlińskLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPilica Nowe Miasto nad PilicąLiga okręgowa
KP Jawor StanisławiceLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPolonia IłżaLiga okręgowa
Zawisza SiennoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaSkaryszewianka SkaryszewLiga okręgowa
Proch PionkiLKS PromnaLiga okręgowa
Mazowsze GrójecLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPowiślanka LipskoLiga okręgowa
Iłżanka KazanówLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaLegion GłowaczówLiga okręgowa

Kalendarz Sparingów LKS Promna

DataGospodarze GościeArtykuł
Jodła Jedlnia-LetniskoLKS Promna
LKS PromnaKS Zodiak Sucha
Orzeł WierzbicaLKS Promna
LKS PromnaMazowsze Grójec
KS Mogielanka MogielnicaLKS Promna
LKS PromnaRadomiak II Radom
Oskar PrzysuchaLKS Promna
LKS PromnaPolonia Iłża

Kalendarz internetowy ze wszystkimi terminami spotkań (liga okręgowa 2014/2015) naszej drużyny TUTAJ.
Kalendarz internetowy ze wszystkimi spotkaniami, wszystkich drużyn w lidze okręgowej 2014/2015 TUTAJ.
Kalendarze są uaktualniane na bieżąco, zobaczysz w nim aktualne wyniki spotkań.