Przeskocz do: Ostatnia kolejka, Mecze LKS Promny, Sparingi LKS Promny

Terminarz rozgrywek: IV liga - południe, sezon: 2018/2019

DataGospodarzeGoście
Kolejka nr: 1
2018-10-27 17:00:002018-10-27GKS Wilga Garwolin0-7Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-08-11 11:00:002018-08-11Oskar Przysucha1-2LKS Promna
2018-08-11 17:00:002018-08-11Orzeł Unin0-6Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-08-12 11:00:002018-08-12Radomiak II Radom5-0LKS Perła Złotokłos
2018-08-12 12:00:002018-08-12MKS Znicz II Pruszków1-2GKS Wilga Garwolin
2018-08-11 11:00:002018-08-11MKS Pilica Białobrzegi4-2KS Błonianka Błonie
2018-08-11 11:00:002018-08-11LKS Mazur Karczew1-4KS Mszczonowianka
2018-08-11 11:00:002018-08-11LKS Sparta Jazgarzew0-6MKS Piaseczno
Kolejka nr: 2
2018-08-11 12:00:002018-08-11KS Raszyn/Żyrardowianka0-4KS Energia Kozienice
2018-08-15 17:00:002018-08-15MKS Piaseczno3-2LKS Mazur Karczew
2018-08-15 11:00:002018-08-15Radomiak II Radom4-0Orzeł Unin
2018-08-15 17:00:002018-08-15Pogoń Grodzisk Mazowiecki3-2MKS Znicz II Pruszków
2018-08-15 17:00:002018-08-15GKS Wilga Garwolin0-1MKS Pilica Białobrzegi
2018-08-15 11:00:002018-08-15LKS Promna0-4LKS Sparta Jazgarzew
2018-08-15 11:00:002018-08-15KS Energia Kozienice0-1Oskar Przysucha
2018-08-15 11:00:002018-08-15KS Błonianka Błonie1-1KS Raszyn/Żyrardowianka
Kolejka nr: 3
2018-08-15 11:00:002018-08-15LKS Perła Złotokłos0-5KS Mszczonowianka
2018-08-19 16:00:002018-08-19Orzeł Unin6-0LKS Perła Złotokłos
2018-08-19 11:00:002018-08-19MKS Znicz II Pruszków1-2Radomiak II Radom
2018-08-18 17:00:002018-08-18Oskar Przysucha3-0KS Błonianka Błonie
2018-08-18 11:00:002018-08-18MKS Piaseczno3-2KS Mszczonowianka
2018-08-18 11:00:002018-08-18LKS Sparta Jazgarzew1-2KS Energia Kozienice
2018-08-18 11:00:002018-08-18LKS Mazur Karczew2-1LKS Promna
2018-08-18 12:00:002018-08-18KS Raszyn/Żyrardowianka2-1GKS Wilga Garwolin
Kolejka nr: 4
2018-08-18 17:00:002018-08-18MKS Pilica Białobrzegi0-1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-08-25 17:00:002018-08-25MKS Pilica Białobrzegi7-0Radomiak II Radom
2018-08-25 12:00:002018-08-25Orzeł Unin1-0MKS Znicz II Pruszków
2018-08-25 11:00:002018-08-25KS Błonianka Błonie1-1LKS Sparta Jazgarzew
2018-08-25 17:00:002018-08-25GKS Wilga Garwolin0-2Oskar Przysucha
2018-08-25 17:00:002018-08-25Pogoń Grodzisk Mazowiecki5-1KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-08-25 17:00:002018-08-25LKS Promna1-2KS Mszczonowianka
2018-08-25 12:00:002018-08-25KS Energia Kozienice1-3LKS Mazur Karczew
Kolejka nr: 5
2018-08-25 17:00:002018-08-25LKS Perła Złotokłos1-2MKS Piaseczno
2018-09-01 11:00:002018-09-01MKS Pilica Białobrzegi7-0Orzeł Unin
2018-09-02 11:00:002018-09-02MKS Znicz II Pruszków3-0LKS Perła Złotokłos
2018-09-01 12:30:002018-09-01KS Raszyn/Żyrardowianka4-1Radomiak II Radom
2018-09-01 11:00:002018-09-01LKS Mazur Karczew0-2KS Błonianka Błonie
2018-09-01 11:00:002018-09-01LKS Sparta Jazgarzew1-2GKS Wilga Garwolin
2018-09-01 12:30:002018-09-01KS Mszczonowianka1-1KS Energia Kozienice
2018-09-01 17:00:002018-09-01Oskar Przysucha1-2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka nr: 6
2018-09-01 11:00:002018-09-01MKS Piaseczno0-0LKS Promna
2018-09-09 16:00:002018-09-09Orzeł Unin0-1KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-09-09 17:00:002018-09-09Radomiak II Radom3-3Oskar Przysucha
2018-09-09 16:00:002018-09-09KS Energia Kozienice1-4MKS Piaseczno
2018-09-08 16:30:002018-09-08LKS Perła Złotokłos1-3LKS Promna
2018-09-09 11:00:002018-09-09KS Błonianka Błonie3-0KS Mszczonowianka
2018-09-08 16:30:002018-09-08GKS Wilga Garwolin2-1LKS Mazur Karczew
2018-09-08 17:00:002018-09-08Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-0LKS Sparta Jazgarzew
Kolejka nr: 7
2018-09-09 11:00:002018-09-09MKS Znicz II Pruszków0-2MKS Pilica Białobrzegi
2018-09-15 16:00:002018-09-15MKS Pilica Białobrzegi5-0LKS Perła Złotokłos
2018-09-15 14:00:002018-09-15KS Raszyn/Żyrardowianka1-3MKS Znicz II Pruszków
2018-09-15 17:00:002018-09-15LKS Mazur Karczew1-3Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-09-15 12:30:002018-09-15KS Mszczonowianka1-2GKS Wilga Garwolin
2018-09-15 11:00:002018-09-15LKS Sparta Jazgarzew1-1Radomiak II Radom
2018-09-15 16:00:002018-09-15Oskar Przysucha3-1Orzeł Unin
2018-09-15 11:00:002018-09-15MKS Piaseczno1-2KS Błonianka Błonie
Kolejka nr: 8
2018-09-15 14:00:002018-09-15LKS Promna0-1KS Energia Kozienice
2018-09-22 16:00:002018-09-22LKS Perła Złotokłos0-1KS Energia Kozienice
2018-09-22 11:00:002018-09-22MKS Znicz II Pruszków0-1Oskar Przysucha
2018-09-22 17:00:002018-09-22Pogoń Grodzisk Mazowiecki3-1KS Mszczonowianka
2018-09-22 12:00:002018-09-22Orzeł Unin5-1LKS Sparta Jazgarzew
2018-09-22 11:00:002018-09-22KS Błonianka Błonie3-0LKS Promna
2018-09-22 16:00:002018-09-22MKS Pilica Białobrzegi5-0KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-09-22 11:00:002018-09-22GKS Wilga Garwolin3-6MKS Piaseczno
Kolejka nr: 9
2018-09-23 11:00:002018-09-23Radomiak II Radom4-1LKS Mazur Karczew
2018-09-29 12:00:002018-09-29LKS Mazur Karczew1-1Orzeł Unin
2018-09-29 15:00:002018-09-29KS Raszyn/Żyrardowianka3-0LKS Perła Złotokłos
2018-09-30 12:30:002018-09-30KS Mszczonowianka3-1Radomiak II Radom
2018-09-29 15:30:002018-09-29Oskar Przysucha1-5MKS Pilica Białobrzegi
2018-09-29 11:00:002018-09-29LKS Sparta Jazgarzew1-0MKS Znicz II Pruszków
2018-09-29 11:00:002018-09-29LKS Promna1-1GKS Wilga Garwolin
2018-09-29 17:00:002018-09-29MKS Piaseczno1-3Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka nr: 10
2018-09-29 12:00:002018-09-29KS Energia Kozienice0-2KS Błonianka Błonie
2018-10-07 11:00:002018-10-07MKS Znicz II Pruszków1-2LKS Mazur Karczew
2018-10-06 15:00:002018-10-06MKS Pilica Białobrzegi5-0LKS Sparta Jazgarzew
2018-10-07 11:00:002018-10-07Radomiak II Radom3-1MKS Piaseczno
2018-10-07 15:00:002018-10-07Orzeł Unin2-2KS Mszczonowianka
2018-10-06 17:00:002018-10-06Pogoń Grodzisk Mazowiecki7-1LKS Promna
2018-10-06 12:00:002018-10-06KS Raszyn/Żyrardowianka0-2Oskar Przysucha
2018-10-06 15:30:002018-10-06LKS Perła Złotokłos0-5KS Błonianka Błonie
Kolejka nr: 11
2018-10-06 15:30:002018-10-06GKS Wilga Garwolin2-4KS Energia Kozienice
2018-10-13 15:00:002018-10-13Oskar Przysucha7-0LKS Perła Złotokłos
2018-10-13 11:00:002018-10-13MKS Piaseczno6-1Orzeł Unin
2018-10-13 15:00:002018-10-13KS Mszczonowianka1-1MKS Znicz II Pruszków
2018-10-13 15:30:002018-10-13LKS Sparta Jazgarzew0-4KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-10-13 11:00:002018-10-13LKS Promna1-0Radomiak II Radom
2018-10-13 17:00:002018-10-13KS Energia Kozienice1-0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-10-13 15:00:002018-10-13LKS Mazur Karczew1-1MKS Pilica Białobrzegi
Kolejka nr: 12
2018-10-13 11:00:002018-10-13KS Błonianka Błonie3-2GKS Wilga Garwolin
2018-10-20 17:00:002018-10-20Radomiak II Radom1-1KS Energia Kozienice
2018-10-20 17:00:002018-10-20LKS Perła Złotokłos0-3GKS Wilga Garwolin
2018-10-20 17:00:002018-10-20LKS Mazur Karczew6-1KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-10-20 17:00:002018-10-20MKS Pilica Białobrzegi1-3KS Mszczonowianka
2018-10-20 17:00:002018-10-20Orzeł Unin1-2LKS Promna
2018-10-20 17:00:002018-10-20Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-0KS Błonianka Błonie
2018-10-20 17:00:002018-10-20Oskar Przysucha4-0LKS Sparta Jazgarzew
Kolejka nr: 13
2018-10-20 17:00:002018-10-20MKS Znicz II Pruszków3-0MKS Piaseczno
2018-10-27 17:00:002018-10-27KS Mszczonowianka5-2KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-10-27 17:00:002018-10-27LKS Promna2-0MKS Znicz II Pruszków
2018-10-27 17:00:002018-10-27KS Energia Kozienice3-1Orzeł Unin
2018-10-27 17:00:002018-10-27LKS Mazur Karczew2-1Oskar Przysucha
2018-10-27 17:00:002018-10-27KS Błonianka Błonie4-0Radomiak II Radom
2018-10-27 17:00:002018-10-27LKS Sparta Jazgarzew5-0LKS Perła Złotokłos
2018-10-27 17:00:002018-10-27MKS Piaseczno1-2MKS Pilica Białobrzegi
Kolejka nr: 14
2018-11-03 17:00:002018-11-03LKS Perła Złotokłos0-6Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-11-03 17:00:002018-11-03KS Raszyn/Żyrardowianka2-3MKS Piaseczno
2018-11-03 17:00:002018-11-03LKS Sparta Jazgarzew2-0LKS Mazur Karczew
2018-11-03 17:00:002018-11-03Oskar Przysucha2-1KS Mszczonowianka
2018-11-03 17:00:002018-11-03MKS Pilica Białobrzegi1-1LKS Promna
2018-11-03 17:00:002018-11-03MKS Znicz II Pruszków3-0KS Energia Kozienice
2018-11-03 17:00:002018-11-03Orzeł Unin1-6KS Błonianka Błonie
2018-11-03 17:00:002018-11-03Radomiak II Radom1-2GKS Wilga Garwolin
Kolejka nr: 15
2018-11-10 17:00:002018-11-10Pogoń Grodzisk Mazowiecki6-0Radomiak II Radom
2018-11-10 17:00:002018-11-10GKS Wilga Garwolin1-1Orzeł Unin
2018-11-10 17:00:002018-11-10KS Błonianka Błonie2-1MKS Znicz II Pruszków
2018-11-10 17:01:002018-11-10KS Energia Kozienice3-5MKS Pilica Białobrzegi
2018-11-10 17:00:002018-11-10KS Mszczonowianka3-0LKS Sparta Jazgarzew
2018-11-10 17:00:002018-11-10LKS Mazur Karczew2-0LKS Perła Złotokłos
2018-11-10 16:00:002018-11-10LKS Promna0-2KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-11-10 17:00:002018-11-10MKS Piaseczno1-0Oskar Przysucha
Kolejka nr: 16
2018-11-18 11:00:572018-11-18MKS Znicz II Pruszków1-2GKS Wilga Garwolin
2018-11-17 12:00:272018-11-17LKS Perła Złotokłos0-3Radomiak II Radom
2018-11-17 12:00:592018-11-17Pogoń Grodzisk Mazowiecki3-0Orzeł Unin
2018-11-17 17:00:012018-11-17KS Błonianka Błonie4-0MKS Pilica Białobrzegi
2018-11-17 11:00:062018-11-17KS Energia Kozienice1-1KS Raszyn/Żyrardowianka
2018-11-17 15:00:192018-11-17LKS Promna2-3Oskar Przysucha
2018-11-17 11:00:402018-11-17MKS Piaseczno0-2LKS Sparta Jazgarzew
2018-11-17 12:30:412018-11-17KS Mszczonowianka0-1LKS Mazur Karczew
Kolejka nr: 17
2019-03-23 17:00:002019-03-23MKS Pilica Białobrzegi17:00GKS Wilga Garwolin
2019-03-23 17:00:002019-03-23KS Raszyn/Żyrardowianka17:00KS Błonianka Błonie
2019-03-23 17:00:002019-03-23MKS Znicz II Pruszków17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2019-03-23 17:00:002019-03-23LKS Sparta Jazgarzew17:00LKS Promna
2019-03-23 17:00:002019-03-23Orzeł Unin17:00Radomiak II Radom
2019-03-23 17:00:002019-03-23Oskar Przysucha17:00KS Energia Kozienice
2019-03-23 17:00:002019-03-23LKS Mazur Karczew17:00MKS Piaseczno
2019-03-23 17:00:002019-03-23KS Mszczonowianka17:00LKS Perła Złotokłos
Kolejka nr: 18
2019-03-30 17:00:002019-03-30KS Mszczonowianka17:00MKS Piaseczno
2019-03-30 17:00:002019-03-30LKS Perła Złotokłos17:00Orzeł Unin
2019-03-30 17:00:002019-03-30LKS Promna17:00LKS Mazur Karczew
2019-03-30 17:00:002019-03-30KS Energia Kozienice17:00LKS Sparta Jazgarzew
2019-03-30 17:00:002019-03-30KS Błonianka Błonie17:00Oskar Przysucha
2019-03-30 17:00:002019-03-30GKS Wilga Garwolin17:00KS Raszyn/Żyrardowianka
2019-03-30 17:00:002019-03-30Pogoń Grodzisk Mazowiecki17:00MKS Pilica Białobrzegi
2019-03-30 17:00:002019-03-30Radomiak II Radom17:00MKS Znicz II Pruszków
Kolejka nr: 19
2019-04-06 17:00:002019-04-06MKS Znicz II Pruszków17:00Orzeł Unin
2019-04-06 17:00:002019-04-06KS Raszyn/Żyrardowianka17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2019-04-06 17:00:002019-04-06Oskar Przysucha17:00GKS Wilga Garwolin
2019-04-06 17:00:002019-04-06LKS Sparta Jazgarzew17:00KS Błonianka Błonie
2019-04-06 17:00:002019-04-06LKS Mazur Karczew17:00KS Energia Kozienice
2019-04-06 17:00:002019-04-06KS Mszczonowianka17:00LKS Promna
2019-04-06 17:00:002019-04-06MKS Piaseczno17:00LKS Perła Złotokłos
2019-04-06 17:00:002019-04-06Radomiak II Radom17:00MKS Pilica Białobrzegi
Kolejka nr: 20
2019-04-13 17:00:002019-04-13LKS Promna17:00MKS Piaseczno
2019-04-13 17:00:002019-04-13KS Energia Kozienice17:00KS Mszczonowianka
2019-04-13 17:00:002019-04-13KS Błonianka Błonie17:00LKS Mazur Karczew
2019-04-13 17:00:002019-04-13GKS Wilga Garwolin17:00LKS Sparta Jazgarzew
2019-04-13 17:00:002019-04-13Pogoń Grodzisk Mazowiecki17:00Oskar Przysucha
2019-04-13 17:00:002019-04-13Radomiak II Radom17:00KS Raszyn/Żyrardowianka
2019-04-13 17:00:002019-04-13Orzeł Unin17:00MKS Pilica Białobrzegi
2019-04-13 17:00:002019-04-13LKS Perła Złotokłos17:00MKS Znicz II Pruszków
Kolejka nr: 21
2019-04-20 17:00:002019-04-20MKS Pilica Białobrzegi17:00MKS Znicz II Pruszków
2019-04-20 17:00:002019-04-20KS Raszyn/Żyrardowianka17:00Orzeł Unin
2019-04-20 17:00:002019-04-20LKS Sparta Jazgarzew17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2019-04-20 17:00:002019-04-20LKS Mazur Karczew17:00GKS Wilga Garwolin
2019-04-20 17:00:002019-04-20KS Mszczonowianka17:00KS Błonianka Błonie
2019-04-20 17:00:002019-04-20MKS Piaseczno17:00KS Energia Kozienice
2019-04-20 17:00:002019-04-20LKS Promna17:00LKS Perła Złotokłos
2019-04-20 17:00:002019-04-20Radomiak II Radom17:00Oskar Przysucha
Kolejka nr: 22
2019-04-27 17:00:002019-04-27KS Energia Kozienice17:00LKS Promna
2019-04-27 17:00:002019-04-27KS Błonianka Błonie17:00MKS Piaseczno
2019-04-27 17:00:002019-04-27GKS Wilga Garwolin17:00KS Mszczonowianka
2019-04-27 17:00:002019-04-27Pogoń Grodzisk Mazowiecki17:00LKS Mazur Karczew
2019-04-27 17:00:002019-04-27Radomiak II Radom17:00LKS Sparta Jazgarzew
2019-04-27 17:00:002019-04-27Orzeł Unin17:00Oskar Przysucha
2019-04-27 17:00:002019-04-27MKS Znicz II Pruszków17:00KS Raszyn/Żyrardowianka
2019-04-27 17:00:002019-04-27LKS Perła Złotokłos17:00MKS Pilica Białobrzegi
Kolejka nr: 23
2019-05-04 17:00:002019-05-04KS Raszyn/Żyrardowianka17:00MKS Pilica Białobrzegi
2019-05-04 17:00:002019-05-04Oskar Przysucha17:00MKS Znicz II Pruszków
2019-05-04 17:00:002019-05-04LKS Sparta Jazgarzew17:00Orzeł Unin
2019-05-04 17:00:002019-05-04LKS Mazur Karczew17:00Radomiak II Radom
2019-05-04 17:00:002019-05-04KS Mszczonowianka17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2019-05-04 17:00:002019-05-04MKS Piaseczno17:00GKS Wilga Garwolin
2019-05-04 17:00:002019-05-04LKS Promna17:00KS Błonianka Błonie
2019-05-04 17:00:002019-05-04KS Energia Kozienice17:00LKS Perła Złotokłos
Kolejka nr: 24
2019-05-11 17:00:002019-05-11KS Błonianka Błonie17:00KS Energia Kozienice
2019-05-11 17:00:002019-05-11GKS Wilga Garwolin17:00LKS Promna
2019-05-11 17:00:002019-05-11Pogoń Grodzisk Mazowiecki17:00MKS Piaseczno
2019-05-11 17:00:002019-05-11Radomiak II Radom17:00KS Mszczonowianka
2019-05-11 17:00:002019-05-11Orzeł Unin17:00LKS Mazur Karczew
2019-05-11 17:00:002019-05-11MKS Znicz II Pruszków17:00LKS Sparta Jazgarzew
2019-05-11 17:00:002019-05-11MKS Pilica Białobrzegi17:00Oskar Przysucha
2019-05-11 17:00:002019-05-11LKS Perła Złotokłos17:00KS Raszyn/Żyrardowianka
Kolejka nr: 25
2019-05-15 17:00:002019-05-15Oskar Przysucha17:00KS Raszyn/Żyrardowianka
2019-05-15 17:00:002019-05-15LKS Sparta Jazgarzew17:00MKS Pilica Białobrzegi
2019-05-15 17:00:002019-05-15LKS Mazur Karczew17:00MKS Znicz II Pruszków
2019-05-15 17:00:002019-05-15KS Mszczonowianka17:00Orzeł Unin
2019-05-15 17:00:002019-05-15MKS Piaseczno17:00Radomiak II Radom
2019-05-15 17:00:002019-05-15LKS Promna17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2019-05-15 17:00:002019-05-15KS Energia Kozienice17:00GKS Wilga Garwolin
2019-05-15 17:00:002019-05-15KS Błonianka Błonie17:00LKS Perła Złotokłos
Kolejka nr: 26
2019-05-19 17:00:002019-05-19GKS Wilga Garwolin17:00KS Błonianka Błonie
2019-05-19 17:00:002019-05-19Pogoń Grodzisk Mazowiecki17:00KS Energia Kozienice
2019-05-19 17:00:002019-05-19Radomiak II Radom17:00LKS Promna
2019-05-19 17:00:002019-05-19Orzeł Unin17:00MKS Piaseczno
2019-05-19 17:00:002019-05-19MKS Znicz II Pruszków17:00KS Mszczonowianka
2019-05-19 17:00:002019-05-19MKS Pilica Białobrzegi17:00LKS Mazur Karczew
2019-05-19 17:00:002019-05-19KS Raszyn/Żyrardowianka17:00LKS Sparta Jazgarzew
2019-05-19 17:00:002019-05-19LKS Perła Złotokłos17:00Oskar Przysucha
Kolejka nr: 27
2019-05-25 17:00:002019-05-25LKS Sparta Jazgarzew17:00Oskar Przysucha
2019-05-25 17:00:002019-05-25KS Mszczonowianka17:00MKS Pilica Białobrzegi
2019-05-25 17:00:002019-05-25MKS Piaseczno17:00MKS Znicz II Pruszków
2019-05-25 17:00:002019-05-25LKS Promna17:00Orzeł Unin
2019-05-25 17:00:002019-05-25KS Energia Kozienice17:00Radomiak II Radom
2019-05-25 17:00:002019-05-25KS Błonianka Błonie17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2019-05-25 17:00:002019-05-25GKS Wilga Garwolin17:00LKS Perła Złotokłos
2019-05-25 17:00:002019-05-25KS Raszyn/Żyrardowianka17:00LKS Mazur Karczew
Kolejka nr: 28
2019-06-01 17:00:002019-06-01Pogoń Grodzisk Mazowiecki17:00GKS Wilga Garwolin
2019-06-01 17:00:002019-06-01Radomiak II Radom17:00KS Błonianka Błonie
2019-06-01 17:00:002019-06-01Orzeł Unin17:00KS Energia Kozienice
2019-06-01 17:00:002019-06-01MKS Znicz II Pruszków17:00LKS Promna
2019-06-01 17:00:002019-06-01MKS Pilica Białobrzegi17:00MKS Piaseczno
2019-06-01 17:00:002019-06-01KS Raszyn/Żyrardowianka17:00KS Mszczonowianka
2019-06-01 17:00:002019-06-01Oskar Przysucha17:00LKS Mazur Karczew
2019-06-01 17:00:002019-06-01LKS Perła Złotokłos17:00LKS Sparta Jazgarzew
Kolejka nr: 29
2019-06-08 17:00:002019-06-08LKS Mazur Karczew17:00LKS Sparta Jazgarzew
2019-06-08 17:00:002019-06-08KS Mszczonowianka17:00Oskar Przysucha
2019-06-08 17:00:002019-06-08MKS Piaseczno17:00KS Raszyn/Żyrardowianka
2019-06-08 17:00:002019-06-08LKS Promna17:00MKS Pilica Białobrzegi
2019-06-08 17:00:002019-06-08KS Energia Kozienice17:00MKS Znicz II Pruszków
2019-06-08 17:00:002019-06-08KS Błonianka Błonie17:00Orzeł Unin
2019-06-08 17:00:002019-06-08Pogoń Grodzisk Mazowiecki17:00LKS Perła Złotokłos
2019-06-08 17:00:002019-06-08Radomiak II Radom17:00GKS Wilga Garwolin
Kolejka nr: 30
2019-06-22 17:00:002019-06-22Radomiak II Radom17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2019-06-21 17:00:002019-06-21Orzeł Unin17:00GKS Wilga Garwolin
2019-06-20 17:00:002019-06-20MKS Znicz II Pruszków17:00KS Błonianka Błonie
2019-06-19 17:00:002019-06-19MKS Pilica Białobrzegi17:00KS Energia Kozienice
2019-06-18 17:00:002019-06-18KS Raszyn/Żyrardowianka17:00LKS Promna
2019-06-17 17:00:002019-06-17Oskar Przysucha17:00MKS Piaseczno
2019-06-16 17:00:002019-06-16LKS Sparta Jazgarzew17:00KS Mszczonowianka
2019-06-15 17:00:002019-06-15LKS Perła Złotokłos17:00LKS Mazur Karczew

Puchar Polski 2016/2017

DataGospodarze GościeLeagueArtykuł
Blask OdrzywółLKS PromnaPuchar Polski
Gryf PolicznaLKS PromnaPuchar Polski

Wszystkie spotkania w 2015/2016 – LKS Promna

DataGospodarze GościeLeagueArtykuł
GKS Belsk DużyLKS PromnaPuchar Polski
LKS PromnaKS PotworówLiga okręgowa
TKKF GrójecLKS PromnaPuchar Polski
Zwolenianka ZwoleńLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaJodła Jedlnia-LetniskoLiga okręgowa
Plon Garbatka-LetniskoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaGKS Drogowiec JedlińskLiga okręgowa
Pilica Nowe Miasto nad PilicąLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaKP Jawor StanisławiceLiga okręgowa
Polonia IłżaLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaZawisza SiennoLiga okręgowa
Skaryszewianka SkaryszewLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaProch PionkiLiga okręgowa
LKS PromnaMazowsze GrójecLiga okręgowa
Oskar PrzysuchaLKS PromnaSparingi
Powiślanka LipskoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaIłżanka KazanówLiga okręgowa
Legion GłowaczówLKS PromnaLiga okręgowa
KS PotworówLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaZwolenianka ZwoleńLiga okręgowa
Jodła Jedlnia-LetniskoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPlon Garbatka-LetniskoLiga okręgowa
GKS Drogowiec JedlińskLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPilica Nowe Miasto nad PilicąLiga okręgowa
KP Jawor StanisławiceLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPolonia IłżaLiga okręgowa
Zawisza SiennoLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaSkaryszewianka SkaryszewLiga okręgowa
Proch PionkiLKS PromnaLiga okręgowa
Mazowsze GrójecLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaPowiślanka LipskoLiga okręgowa
Iłżanka KazanówLKS PromnaLiga okręgowa
LKS PromnaLegion GłowaczówLiga okręgowa

Kalendarz Sparingów LKS Promna

DataGospodarze GościeArtykuł
Jodła Jedlnia-LetniskoLKS Promna
LKS PromnaKS Zodiak Sucha
Orzeł WierzbicaLKS Promna
LKS PromnaMazowsze Grójec
KS Mogielanka MogielnicaLKS Promna
LKS PromnaRadomiak II Radom
Oskar PrzysuchaLKS Promna
LKS PromnaPolonia Iłża

Kalendarz internetowy ze wszystkimi terminami spotkań (liga okręgowa 2014/2015) naszej drużyny TUTAJ.
Kalendarz internetowy ze wszystkimi spotkaniami, wszystkich drużyn w lidze okręgowej 2014/2015 TUTAJ.
Kalendarze są uaktualniane na bieżąco, zobaczysz w nim aktualne wyniki spotkań.