ROZPN logo

Zaległe walkowery i kary w lidze okręgowej – zmiany w tabeli

Poniżej informacje z Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, odnośnie walkowerów na mecze Polonii i Jodły (kolejka 6) oraz nałożenia kar dla zawodników z ligi okręgowej.

Walkowery

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej zweryfikował dwa mecze w Campeon.pl Ligi Okręgowej i przyznał walkowery.
Chodzi o spotkania Jodła Jedlnia Letnisko – Iłżanka Kazanów (2:1 na boisku) i Plon Garbatka – Powiślanka Lipsko (1:1). W obu przypadkach Jodła i Powiślanka nie wpisały zawodnika do protokołu, który pojawił się na boisku. Obok zabranych punktów walkowerem, na oba kluby nałożona została kara finansowa.

Ostatecznie Iłżanka i Plon są bogatsze o trzy punkty. Na górze tabeli sytuacja nieznacznie sie zmieniła, bo Powiślanka nadal jest liderem, ale ma 15 punktów. Natomiast Plon Garbatka ma na swoim koncie pierwsze zwycięstwo. Jodła spadła na przedostatnie miejsce i ma zerowy dorobek punktowy. Dla Iłżanki Kazanów trzy punkty to także pierwsza wygrana w tym sezonie. Zespół ma na swoim koncie pięć punktów.

Kary dla piłkarzy
Drużyna Imię i nazwisko zawodnika Kara – dyskwalifikacja Mecz Kara liczona od Podstawa prawna
Iłżanka Kazanów Midziołek Mateusz 3 mecze GKS Jodła-Iłżanka Kazanów 13.09.2015r Art61§2pkt1i2
Legion Głowaczów Olczak Adrian 1 mecz GKS Jodła-Legion Głowaczów 21.09.2015r Art61§3pkt1